Новини

Додаток до правил прийому до Київського національного Університету імені Тараса Шевченка у 2021 році

Додаток до правил прийому до Київського національного Університету імені Тараса Шевченка у 2021 році

 

ВІДКРИТТЯ НОВОГО ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ!!!

27 червня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття нового тренажерного залу.

ВИПУСК МАГІСТРІВ В ІНСТИТУТІ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ КНУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА!!!

        27 червня в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди випуску слухачів заочної форми навчання, які здобули ступінь магістра за спеціальністю 251 Державна безпека. 
       Випускників під час церемонії вручення дипломів привітав Начальник Управління державної охорони України полковник Олексій Оцерклевич та побажав їм вміло застосовувати набуті знання та вміння у своїй подальшій професійній діяльності. 
         На заході були присутні почесні гості, родичі, друзі та колеги випускників. Урочисте святкування супроводжував виступ оркестру почесної варти Збройних Сил України.
 

ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО СПІВПРАЦЮ PEAK

     6 червня 2019 року в Інституті відбулась зустріч керівництва Інституту та компанії PEAK Sport, яка являється офіційним постачальником екіпірування Олімпійської Збірної України, а також давнім другом та партнером Управління державної охорони України.
     Начальник Інституту Олександр Литвиненко та генеральний директор групи підприємств PEAK Sport Сергій Гаврик домовилися про подальше взаємовигідне співробітництво у сфері спортивного життя Інституту і підписали Угоду про партнерство та співпрацю.