ВІЗИТ ПРОРЕКТОРА З НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОЇ РОБОТИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА

6 червня до Інституту Управління державної охорони України завітав проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Рожко Олександр Дмитрович.
         Під час робочої зустрічі з керівництвом Інституту були обговорені актуальні питання, визначені подальші напрями співпраці та шляхи їх реалізації. Начальник Інституту Олександр Литвиненко ознайомив проректора з матеріально-технічною базою Інституту та заручився подальшою підтримкою в питаннях розвитку та розбудови Інституту Управління державної охорони України.

Надрукувати   E-mail