Збірна команда Інституту Управління держохорони України – переможці з мініфутболу

Сьогодні, 7 вересня, відбулися змагання з мініфутболу серед військовослужбовців Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Київського ліцею імені Івана Богуна. У напруженій і нелегкій боротьбі перемогу виборола команда Інституту УДО України.
На футбольному майданчику наші військовослужбовці продемонстрували високий рівень спортивної підготовки, а після матчу представники навчальних закладів домовились про подальшу співпрацю.

2020 09 07

Оновлена інформація щодо початку навчання в Інституті УДО України
Навчання здобувачів вищої освіти 1-го року навчання (зарахованих на навчання до Інституту у 2020 році) розпочнеться 17.09.2020, о 8:00 ранку.
Не забувайте дотримуватися протиепідемічних заходів, бережіть себе та близьких!

НАКАЗ Київського національний університету  ім. Тараса Шевченка № 553-32 від 27.08.2020 року

Від імені Керівництва та Вченої ради Інституту УДО України КНУ імені Тараса Шевченка
прийміть щирі вітання із визначним святом – Днем Незалежності України!

Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

Den NEZAL

ІНСТИТУТ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

ЗАПРОШЕННЯ
для участі у науково-практичній конференції
 «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ
ІНТЕРЕСІВ УКРАЇНИ ВІД ЗАГРОЗ»

Завантажити запрошення pdf

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ІНСТИТУТУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Ogoloshenna Konkurs 1

ВИПУСК МАГІСТРІВ ІНСТИТУТУ УДО УКРАЇНИ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

У п’ятницю, 28 лютого, в Інституті Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся випуск магістрів за спеціальністю «Державна безпека».

На урочистій церемонії вручення дипломів випускників із успішним завершенням навчання привітали Начальник Управління державної охорони України полковник Сергій Рудь, керівник Апарату Верховної Ради України Вячеслав Штучний, очільниця Інституту Оксана Горова, проректор з науково-педагогічної роботи КНУ ім. Тараса Шевченка Петро Бех, керівники військових закладів вищої освіти, родичі й  друзі.

«За час свого існування Інститут Управління державної охорони України  підготував 290 магістрів. Як випускник  2015-го року я добре знаю, що наші магістри отримують разом із дипломом високі кар’єрні перспективи та після завершення навчання впевнено  застосовують отримані знання як на службі в Управлінні державної охорони, так і в інших органах сектору безпеки та оборони», - зазначив Сергій Рудь у вітальній промові.

Вже завтра 43 магістри Інституту Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка продовжать свою професійну діяльність, примножуючи отримані знання та закріплюючи їх на практиці.

8C4A2263

8C4A2284

8C4A2291

8C4A2331

8C4A2341

8C4A2384

8C4A2415

1 червня, в Палаці Спорту пройшов Турнір з рукопашного бою на «Кубок Президента України» серед усіх військових формувань і правоохоронних органів України. За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце вибороли військовослужбовці Управління державної охорони України. Срібло завоювала друга команда Управління державної охорони України, а бронзу − Державна прикордонна служба України. Вітаємо переможців!

За звання чемпіонів боролись понад 180 спортсменів із Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), Головного Управління розвідки України, Державної фіскальної служби України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України, Державної кримінально-виконавчої служби України. Кожний підрозділ представив на Турнірі дві команди з найсильнішими спортсменами-рукопашниками, які попередньо вибороли перемогу на відомчих чемпіонатах.

− Турнір на «Кубок Президента України» − це захід, який об`єднує найкращих рукопашників із усіх силових відомств, і для кожного спортсмена це велика честь − змагатися тут за свій підрозділ. Спортсмени Турніру показали феноменально високий рівень підготовки! Чого лише вартий блискучий найкоротший поєдинок: всього за 12 секунд військовослужбовець Управління державної охорони здобув чисту перемогу нокаутом в одному з боїв, − розповів Начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Валерій Гелетей.

Нагадуємо, що Управління державної охорони України − минулорічні чемпіони Турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України».